Katarzyna Żygłowicz Logopeda
logopeda, audiolog

Referencje

Przedszkole nr 72 w Lublinie

Pani Katarzyna Żyglowicz w Przedszkolu nr 72 w Lublinie jest zatrudniona od lutego 2015 roku na stanowisku nauczyciela logopedii. W trakcie zatrudnienia wykazała się jako nauczyciel sumienny i dobrze zorganizowany. W pracy z dziećmi stosuje bardzo ciekawe formy i metody pracy. Wykorzystuje pomoce dydaktyczne, które inspirują dzieci do ćwiczeń logopedycznych. Wymagania wobec dzieci formułuje jasno, efekty nagradza pochwałami. Podczas zajęć tworzy bardzo przyjazny klimat, nie ma problemów z utrzymaniem dyscypliny. Dzieci chętnie uczestniczą w jej zajęciach. Zawsze przygotowana merytorycznie i metodycznie. W stosunku do dzieci mila i opiekuńcza. Chętnie współpracuje z rodzicami dzieci, udzielając wskazówek i porad do dalszej pracy z dzieckiem w domu. Pani Katarzyna Żygłowicz jest nauczycielem kreatywnym, budującym atmosferę sprzyjającą rozbudzeniu ciekawości dzieci, co sprzyja osiąganiu dobrych efektów logopedycznych. Jest nauczycielem pracowitym, odpowiedzialnym, otwartym na innowacje, gotowym do wzbogacenia wiedzy i rozwijania umiejętności niezbędnych w pracy z dziećmi przedszkolnymi.

Przedszkole nr 72 w Lublinie
Dyrektor: mgr Halina Jolanta Sawa

Przedszkole Czterolistna Koniczynka

Pani Katarzyna Żygłowicz była zatrudniona w firmie Niepubliczne Przedszkole Czterolistna Koniczynka od dnia 12.06.2013 r. do dnia 30.06.2013 r. oraz 1.10.2013 do 29.11.2013 r., na stanowisku logopeda w przedszkolu na podstawie umowy zlecenie. Przydzielono mu następujące obowiązki: 1) Prowadzenie dzienników zajęć, 2) Przygotowanie scenariuszy zajęć, 3) Prowadzenie zajęć logopedycznych z 3 grupami. Pani Katarzyna Żygłowicz dala się poznać jako osoba o wysokiej kulturze osobistej, sumienna, która zawsze była przygotowana do zajęć. Bez wahania możemy polecić Panią Katarzynę Żygłowicz na każde stanowisko wymagające kwalifikacji logopedycznych.

Przedszkole Czterolistna Koniczynka
Dyrektor: Agnieszka Korżan

Przedszkole nr 63 w Lublinie

Pani Katarzyna Żygłowicz jest zatrudniona na stanowisku nauczyciela logopedii od 18 lutego 2015 roku w Przedszkolu nr 63 w Lublinie. Cechuje ją cierpliwość, odpowiedzialność i zaangażowanie w prowadzeniu zajęć logopedycznych z dziećmi. Nigdy się nie spóźnia i jest doskonale przygotowana do zajęć. Zawsze posiada ze sobą ciekawe materiały dydaktyczne dzięki, którym dzieci uczą się poprawnego mówienia w formie zabawy. Zajęcia prowadzi w pełni profesjonalnie i ma pedagogiczne podejście do każdego dziecka indywidualnie. Na zajęciach panuje dyscyplina, a Pani Katarzyna tworzy przyjazny klimat i jest bardzo lubiana przez dzieci. Prowadzi okresowe konsultacje z rodzicami i doradza jak pracować z dzieckiem w domu. Pani Katarzyna jest osobą pracowitą i otwartą na rozwijanie swoich predyspozycji zawodowych. Do swojej pracy podchodzi z pasją, dzięki czemu uzyskuje pozytywne efekty terapii z dziećmi.

Przedszkole nr 63 w Lublinie
Dyrektor: mgr Jolanta Błaszczak

Mama Oli

Moja 8-letnia córka miała problemy z czytaniem, pisaniem, liczeniem oraz łączeniem liter w wyrazy. Po wizytach Pani Katarzyny zdolności Oli znacznie się poprawiły, ma coraz mniejsze problemy z liczeniem i czyta już dość płynnie. Zniknęły również trudności z pisaniem i lączeniem liter w wyrazy. W tej chwili Pani Katarzyna ćwiczy z moją córka pamięć, myślenie logiczne i rozwija słownictwo. Po ponad roku pracy Ola jest coraz zdolniejsza i wierzę, że już niedługo będzie mogła pracować na równi ze swoimi rówieśnikami ze szkoły. Pani Katarzyna jest miłą, młodą osobą, która bardzo przykłada i przygotowuje się do swojej pracy. Zawsze ma ze sobą liczne materiały pomocnicze w postaci diagramów i gier edukacyjnych. Ola traktuje naukę jak zabawę i to jest chyba głównym powodem tak szybkiej poprawy. Polecam Panią Katarzynę wszystkim rodzicom mających dzieci z podobnymi problemami.

Mama Oli
tel.: 503 082 327

Mama Przemka

Pani Katarzyna Żygłowicz prowadziła zajęcia logopedyczne z moim 4,5 – letnim synkiem. Była zawsze bardzo rzetelnie przygotowana do pracy, zajęcia były ciekawe i urozmaicone, tak, że dziecko ani przez chwile nie było nimi znudzone. Miły głos, radosna atmosfera podczas zajęć oraz zabawowy charakter ćwiczeń sprawiły, że mój syn poczynił zadziwiające postępy w prawidłowym mówieniu w bardzo krótkim czasie. Tak wspaniałe podejście pani Katarzyny do dzieci to gwarancja sukcesu.

Mama Przemka
tel.: 502 188 304

Mama Marcela

Mój syn Marcel w wieku 2,5 lat miał zdiagnozowany w przedszkolu przez neurologopedie opóźniony rozwój mowy. Mówił bardzo niewiele jak na swój wiek co bardzo nas zaniepokoiło. Pani Katarzyna Żygłowicz prowadziła zajęcia z Marcelem znacznie rozwiązując ten problem. Marcel bardzo cieszył się z wizyt Pani Katarzyny i bardzo się do niej przywiązał. Zajęcia były prowadzone w formie zabaw, a pełna torba pomoc i gier Pani Katarzyny zawsze ciekawiły mojego synka, który zwykle nie mógł usiedzieć na miejscu. W tej chwili Marcel rozwija mowę na poziomie innych dzieci. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Panią Katarzynę.

Mama Marcela
tel.: 501 095 537
Facebook Logopeda Lublin Katarzyna Żygłowicz Logopeda Lublin Katarzyna Żygłowicz Logopeda Lublin Katarzyna Żygłowicz Logopeda Lublin
Polub na Facebooku | © 2016 | mgr Katarzyna Żygłowicz | logopeda, audiolog